Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Понад 10 мільйонів людей із 43 країн світу дізнались правду про події в Україні завдяки проєкту «#Моя війна»

Станом на 11 липня на міжнародній платформі «#Моя війна» опубліковано вже понад 3 тисячі історій про війну в Україні. Завдяки вбудованій можливості автоматичного перекладу на інші мови розповіді українців прочитали понад 10 мільйонів людей із 43 країн світу.

Основний контекст переважної більшості історій – «нелюдська агресія рф продовжує приносити горе українцям, але попри все, Україна тримається та обов’язково переможе».

«Майже щодня на платформі з’являються нові й нові історії від українців, які, на жаль, продовжують страждати від безпрецедентно варварських злочинних дій росії. Але це історії не про жалобу, а про незламний дух української нації, яку поважають, якою захоплюються та надихаються у всьому світі», – зазначив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. 

Міжнародну платформу «#МояВійна» Міністерство культури та інформаційної політики запустило спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією «Totonis». На сайті кожен українець, як свідок жорстокої війни рф проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та поділитися особистими переживаннями.

«Проєкт #МояВійна дійсно став міжнародним, його користувачі віком від 15 до 75 років, проживають на 5 континентах, що доводить – війна в Україні не залишила байдужим нікого у світі», – додала Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав. 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму