Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Портал «Поезія Вільних» зібрав вже 22 тисячі особистих історій про війну в Україні

22 000 віршів про війну вже подали українці та іноземці на портал «Поезія Вільних». У кожному творі на цьому ресурсі — історія про війну на українській землі. Це особисті переживання дітей, військових, волонтерів, рідних захисників, людей, до яких у домівки прийшла війна. 

«Поезія допомагає всім нам переживати жахіття війни. Водночас саме війною народжені сьогодні нові твори. Саме тому цей проєкт і став таким популярним. Адже мистецтво лікує, втамовує біль і смуток. На порталі «Поезія Вільних» є твори дітей і дорослих, людей багатьох професій, що розмовляють різними мовами. У всіх цих творах є те, основне, що нас об’єднує  — це вдячність борцям за свободу України й беззаперечна віра у нашу перемогу», — зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики. 

Проєкт було створено на початку березня 2022 року після повномасштабного вторгнення росії в Україну за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. 

Нагадаємо, на порталі «Поезія Вільних» кожен охочий може розмістити свої вірші про війну. Для цього потрібно всього лише заповнити форму на сайті. Після модерації, що може тривати кілька днів, твори з’являться на порталі. Одночасно відвідувачі ресурсу можуть проголосувати за улюблені твори — для цього потрібно натиснути на «сердечко». З найкращих віршів сформують збірку, яка вийде друком за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень