Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Повернення української книги на деокуповані території – один із викликів для сфери культури, – Ростислав Карандєєв

Сьогодні, 15 грудня, у Національній бібліотеці України для дітей відбувся Форум за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу обласних бібліотек для дітей «Дитяча бібліотека в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації». 

Переглянути фотоальбом

Т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв нагородив переможців конкурсу та привітав гостей заходу.

«Я щиро вдячний за роботу, яка була проведена вами та вашими колективами за ці майже 2 роки війни. Важко сказати, як довго ще триватиме для нас це випробування. Ми розуміємо, що це непроста справа, бо ворог не готовий змиритися зі своїми нереалізованими планами. Ми маємо ще багато зробити. Треба повернути наші території, повернути туди українців і Україну. Це той дуже складний виклик, який стоїть перед працівниками сфери культури, перед тими, хто несе українські наративи, хто мислить по-українськи, хто справді вболіває за те, щоб українське слово та традиція, етнічна практика були по всій території України», – сказав т. в. о. Міністра. 

Переможців визначили у номінаціях: «Обслуговування користувачів-дітей», «Організаційно-методична робота», «Соціальне партнерство бібліотек», «Краєзнавча діяльність бібліотек», «Інформаційні технології в роботі бібліотек».

Нагадаємо, всеукраїнський огляд-конкурс обласних бібліотек для дітей проводиться 1 раз на 2 роки. Цьогоріч тема конкурсу – «Бібліотеки для дітей в умовах війни». 

Мета конкурсу: пошук шляхів підвищення ефективності та якості надання культурних послуг дітям під час воєнних дій, розвиток дитячого читання, популяризація дитячих бібліотек та укорінення їх соціального статусу як інформаційних, культурно-просвітніх центрів. 

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей.

У рамках форуму також відбулась презентація проєкту «Вишиванка для Залужного», ініційованого НБУ для дітей, брендом українського одягу «Етнодім» спільно з обласними бібліотеками для дітей та дітьми-читачами. 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму