Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Працівники МКІП залучають європейські практики з управління ризиками у свою діяльність 

Співробітники Міністерства культури та інформаційної політики України взяли участь у вебінарі з управління ризиками, проведеного Міністерством фінансів України в рамках співпраці з Міністерством фінансів Королівства Нідерландів. 

Під час заходу учасники розглянули питання управлінської відповідальності та підзвітності,  моделі та інструменти впровадження діяльності з управління ризиками, роль комунікації під час її здійснення, приклади управління ризиками, а також типові виклики впровадження такої діяльності й напрями їх подолання.

Представники державних установ Нідерландів поділилися досвідом з управління ризиками як одного із взаємопов’язаних елементів внутрішнього контролю, а також своїми найкращими практиками у цій темі.  

Захід організовано в рамках реалізації вимог Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Впровадження аспектів внутрішнього контролю у практичну діяльність розпорядників коштів державного бюджету передбачає Стратегія реформування системи управління державними фінансами на 2022-2025 роки.

Вас може зацікавити

Пошкоджена росіянами бібліотека в Херсоні отримає від Німеччини нове обладнання для людей з порушенням зору

УІК проведе акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»