Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Представники духовенства Української Православної Церкви та Православної Церкви України підписали Декларацію порозуміння

5 липня відбулась перша неформальна зустріч представників духовенства Української Православної Церкви та Православної Церкви України. Подія відбулася у Будинку Митрополита на території заповідника Софія Київська. Зустріч об‘єднала 21 клірика з обох сторін, модерувала розмову Голова ДЕСС Олена Богдан. За результатами розмови було укладено Декларацію порозуміння.

Проведенню зустрічі сприяли Міністерство культури та інформаційної політики України, Державна служба України з етнополітики та свободи совісті та Національний заповідник «Софія Київська».

“Крига скресла! Сьогодні, коли війна ставить перед нами нові виклики, все зайве залишається позаду. У день пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира, на території Софії Київської відбулася історична зустріч духовенства ПЦУ та УПЦ.Долати розділення, служити народу України та будувати наш спільний дім – наші спільні цілі. Я вірю, що ця зустріч – це початок нового, мудрого, сильного шляху наших Церков заради вільного й мирного майбутнього України”, — зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України.

Декларація порозуміння, за результатами першої зустрічі духовенства УПЦ і ПЦУ, яка відбулась 5 липня 2022 року, доступна на сайті ДЕСС. Документ відкритий до підписання і обговорення духовенством і вірними Української Православної Церкви і Православної Церкви України. Підписати декларацію можна тут.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму