Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Привітання т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва до Дня журналіста

Дорогі пресофіцери, кореспонденти, теле- та радіожурналісти, редактори та художники!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста! 

На бойових позиціях та на місці подій у тилу, журналісти виконують надважливу місію – фіксують події російсько-української війни та доносять світові оперативну правдиву інформацію. 

Щира вдячність українським журналістам та представникам іноземних медіа за той внесок, який ви робите у нашу боротьбу проти ворога, формування громадської думки та зміцнення демократії. Вашу роботу важко переоцінити, адже її результат, кожен сюжет, кожна стаття чи кожна фотографія несе важливі меседжі, здатні змінити хід історії.

Через російську агресію, на превеликий жаль, сьогодні Україна втрачає найцінніше – своїх людей. Серед них – журналісти й медійники. За даними НСЖУ 91 представник медіа загинув під час повномасштабного вторгнення рф в Україну. Схиляємо голову перед їх подвигом задля свободи нашої держави. 

30 медійників на сьогодні перебувають у полоні. Сотні захищають рідну землю в лавах ЗСУ. Сподіваємось, що скоро всі повернуться додому і в нашій країні запанує мир. 

Та попри жахи війни, саме ви допомагаєте людям орієнтуватися у світі, що стрімко змінюється. Бажаю вам завжди залишатися об’єктивними та неупередженими. Всім міцного здоров’я, нових творчих здобутків, натхнення та успіхів у всіх ваших професійних починаннях. Нехай плідна праця завжди знаходить визнання та повагу серед читачів, глядачів та слухачів. 

З повагою 

т. в. о. Міністра культури та інформаційної 

політики України                                                          Ростислав Карандєєв

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду