Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Реп-виконавець Skofka став амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру»

Український виконавець Володимир Самолюк, більш відомий як Skofka, став амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру». 

«Я радий, що завдяки участі в таких проєктах як «Збережи українську культуру», я можу допомогти у відновленні культурних пам’яток, які зруйнував ворог, можу допомогти Україні, маю можливість робити щось добре, світле, історичне. Проте, я б не міг вагомо допомагати, якби люди не слухали мою музику – за що я їм вдячний і за що вдячна Україна в цілому! Ми точно вистоїмо, переможемо, відбудуємо! Потрібне лише терпіння, час, надія, бойовий дух, любов до нашого та такі проєкти! Разом – ми дійсно велика сила. Слава Україні!» – сказав музикант. 

Зазначимо, що з початку повномасштабної війни в Україні росія вже повністю чи частково зруйнувала понад 500 пам’яток культури. 

Відтак наприкінці серпня Міністерство культури та інформаційної політики спільно з телеком-оператором Vodafone Україна презентували великий проєкт «Збережіть українську культуру», спрямований на залучення благодійних коштів для відбудови пам’яток культурної спадщини в Україні.  

Наразі на порталі завантажено 16 об’єктів з розподілом на категорії: «повністю зруйновані», «пошкоджені» та «ті, які призупинили свою роботу».  

Для реставрації, презентованих на порталі об’єктів, треба понад 470 мільйонів гривень. Але, зважаючи на кількість пошкоджених об’єктів по країні, цей список, на жаль, буде лише доповнюватися.

Нагадаємо, раніше до збору коштів долучився Святослав Вакарчук, який передав 350 тисяч гривень на відновлення Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

Окрім того, на початку жовтня амбасадорами проєкту  «Збережіть українську культуру» став гурт Kalush Orchestra. 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду