Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Репортери без кордонів зробили розслідування про місце перебування журналіста Дмитра Хилюка

Репортерам без кордонів (РБК) вдалося отримати декілька неопублікованих свідчень, які підтверджують, що кореспондент Українського незалежного інформаційного агентства (УНІАН) Дмитро Хилюк дійсно був викрадений російськими силовиками і з тих пір утримується в росії, попри неодноразові заперечення російської влади. Його родина не мала жодних звісток від нього, окрім невеликої записки, написаної його рукою у квітні 2022 року.

«Дмитро Хилюк не зник, а Росія погрузає у своїй брехні про долю українського журналіста. Репортери без кордонів отримали п’ять ексклюзивних свідчень, які дозволяють простежити шлях репортера від його арешту 3 березня 2022 року в його селі на північ від Києва до ув’язнення і жорстоких допитів, яких він зазнає у російській в’язниці поблизу українського кордону» – йдеться у розслідуванні Репортерів без кордонів.

«росія вбиває та викрадає українських журналістів. Всі ці злочини документуються і країна-агресор має бути притягнута до відповідальності», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. 

Зазначається, що останній фізичний контакт в редакції УНІАН був з Дмитром Хилюком 24 лютого 2022 року. В перші дні березня в будинок, де він мешкав з батьками, влучив снаряд. Потім журналіста викрали російські силовики й утримують в росії.

Деталі розслідування тут.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду