Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Республіка Польща подарувала автомобіль Музеєві війни

З нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв Посольство Республіки Польща в Україні від імені польського народу подарувало Музеєві війни автомобіль IVECO EUROCARGO.

Переглянути фотоальбом

У заході взяли участь Ярослав Ґузи, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні та Ростислав Карандєєв, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України.

«З перших днів війни українці та поляки стали разом. Польща протягнула руку допомоги нашій країні. Ми отримували гуманітарну підтримку, фінансову, військову, ми відчували, що ми справжні брати та члени однієї європейської родини. Така добра співпраця і стосунки продовжується. Сьогодні акт передачі важливої техніки для забезпечення роботи музею є красномовним елементом такої підтримки та солідарності. Дякуємо народу Польщі за підтримку і солідарність з Україною», – зазначив Ростислав Карандєєв у своїй промові.

Подароване авто Музей використовуватиме для експедицій, транспортування артефактів під час організації міжнародних виставок і для своєї господарської діяльності.

Цей подарунок є визнанням діяльності Музею війни, спрямованої на документування й висвітлення реалій російсько-української війни, на міжнародному рівні та свідченням глибокої підтримки Республікою Польща української культури й Музею зокрема.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду