Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

росіяни знищили Палац культури «Залізничник» у Харкові

18 серпня, зранку, внаслідок ракетних обстрілів росіянами було знищено Палац культури «Залізничник» у Харкові. Це пам’ятка архітектури в стилі конструктивізму, яка була збудована 90 років тому за проєктом архітектора А. Дмитрієва.

До повномасштабної російської агресії у палаці культури щодня більше сотні дітей займались творчістю, танцями, музикою та співами. Там були численні дитячі гуртки.

«росія продовжує свою терористичну діяльність. Вчора в результаті нічного обстрілу Харкова загинули люди. Також було знищено палац культури «Залізничник». Не має жодного виправдання такій жорстокості. Вони продовжують вбивати мирних мешканців, нищити наші пам’ятки архітектури й намагаються залякати нас та зламати наш дух, але їм однозначно це не вдасться. Світова спільнота має визнати росію державою спонсором тероризму», —  зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

За даними Харківської обласної прокуратури, окупанти випустили по Палацу культури у Холодногірському районі Харкова ракету. Відбулось займання площею 4200 кв. м. Розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 Кримінального Кодексу України (порушення законів і звичаїв війни).

Фото з сайту Харківської обласної прокуратури

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони