Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Ростислав Карандєєв: OPERAFEST TULCHYN – приклад того, як культура змінює інфраструктуру

Сьогодні OPERAFEST TULCHYN – це якісно новий мистецький продукт, який запроваджує нові традиції. Про це йшлося під час брифінгу в Укрінформі щодо IV міжнародного оперного фестивалю.

«Проведення такого фестивалю – це не тільки велика подія у сфері оперного мистецтва. Такий грандіозний захід важливий і для розвитку туризму: внутрішнього та міжнародного. Подієвий туризм – перспективний напрямок. Україні вже є чим пишатися. У сфері академічного мистецтва виділяється OPERAFEST TULCHYN», – зазначив Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Він також підкреслив, що МКІП робить все можливе, щоб підтримувати такі проєкти та подякував організаторам, партнерам і амбасадорам за небайдужість.

«Фестиваль OPERAFEST змінив Тульчин. Захід зробив місто туристично привабливим. Це приклад того, як культура змінює інфраструктуру. Також це свідчить про потужність культури. Ми повинні більше використовувати цей потенціал надалі», – наголосив Ростислав Карандєєв.

Нагадаємо, фестиваль започаткований у 2017 році для того, щоб привернути увагу до порятунку унікальної історичної пам’ятки національного значення – тульчинського Палацу Потоцьких. OPERAFEST TULCHYN вже у перший рік проведення став безпрецедентним прикладом того, як якісна культурна подія може врятувати історію.

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку