Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Щодо пожежі в Костелі Святого Миколая

4 вересня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко разом з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським проінспектували Костел Святого Миколая, де напередодні ввечері сталася пожежа.

Загоряння виникло під час репетиції артистів Національного будинку органної та камерної музики України, що розташовувався в костелі. Вогонь охопив 80 кв м. Жертв і постраждалих немає.

Детальний огляд виявив незначні пошкодження будівлі. Наразі костелу нічого не загрожує. Проте унікальний орган вогонь знищив.

«Точну причину пожежі встановить слідство. А ми у МКІП починаємо детальну оцінку ушкоджень костелу, аби скласти перелік термінових протиаварійних та реставраційних робіт», – заявив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Крім того, МКІП спільно з Держаним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти шукають місце для концертів, репетицій колективу та можливих гастролей Національного будинку органної та камерної музики, що розташовувався в костелі.

Для всіх, хто бажає долучитися до відновлення костелу, публікуємо рахунок для благодійних внесків:

ЄДРПОУ: 05509524
ІПН: 055095226553
Р/р UA 893003460000026006016844102
Акціонерне товариство “Альфа-Банк” в м.Києві
Призначення платежу: Благодійна допомога на реставраційні роботи 
Замовник є неприбутковою організацією за ознакою 0031

Вас може зацікавити

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України