Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Швейцарська галерея Art Space запрошує українських митців подати заявки на участь у виставці українського сучасного мистецтва в Лозанні

У вересні 2023 року в Швейцарії відбудеться національна виставка українського сучасного мистецтва в рамках серії європейських національних мистецьких виставок під заголовком la Vie. Це вперше у Швейцарії відбудеться подія такого масштабу. Її організовує художня галерея Art Space, яка знаходиться в місті Лозанна. 

Відтак художня галерея Art Space запрошує українських митців до участі в унікальній виставці. Для цього потрібно подати заявку електронною поштою за адресою: [email protected], вказати своє повне ім’я, електронну адресу та мистецький жанр, у якому працює митець.

Кінцевий термін приймання заявок на цей проєкт – 5 лютого 2023 року.

Art Space не бере жодної плати за участь українських художників у виставці la Vie. 

Транспортні витрати з України до Швейцарії та назад для доставляння мистецьких робіт буде покрито лише за умови, якщо у виставці візьмуть участь щонайменше 250 митців, зараз заявки подали лише близько 50 художників. 

Нагадаємо, Art Space найбільш динамічна та найактивніша галерея у Швейцарії. Прикладом ефективної співпраці з українськими митцями стала спільна робота з Чернівецькою спілкою художників. Вони провели зустріч на місцевому рівні, де підготували й надіслали галереї список художників Чернівецької області.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму