Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Спрощення доступу журналістів до передової збільшить кількість оперативних новин з фронту, затребуваних зараз серед українців, — Ростислав Карандєєв 

Події

Переглянути фотоальбом

Сьогодні, 7 лютого, відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, а також підкомітету з питань інформаційної політики та європейської інтеграції Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики. У засіданні взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв та заступник Міністра з європейської інтеграції Тарас Шевченко. Під час зустрічі обговорили стан, виклики та перспективи роботи Національної суспільної телерадіокомпанії України. 

«Суспільне вкрай виважено ставиться до подачі інформації. Відповідність контенту, який сьогодні подає мовник через свої канали, реальним подіям в Україні,  а також збалансованість та обережність у презентації фактів, зумовлюють високу довіру до НСТУ серед українців», —  сказав т. в. о. Міністра.  

За його словами, наразі збільшилася кількість запитів від громадян на отримання оперативних новин з фронту. 

«Нещодавно, 3 лютого, ухвалили наказ Головнокомандувача ЗСУ, що спростив доступ журналістів до зони бойових дій. Звісно, представникам медіа доведеться бути уважними в подачі меседжів, аби не допустити розголошення секретної інформації. Разом із тим ми сподіваємося, що кількість контенту, цікавого для глядача, збільшиться», —  додав Ростислав Карандєєв

Станом на листопад 2023 року 84% користувачів, які дивляться, читають чи слухають новини Суспільного, довіряють наданій інформації. Цитованість матеріалів мовника минулого року зросла у 5,2 раза, якщо порівняти з 2022 роком, а сумарна кількість підписників на діджитал-платформах перевищила 10 млн осіб. 

«Суспільний мовник гідно та професійно прожив другий рік повномасштабної війни росії проти України. Він жодним чином не втратив стандартів мовлення та якості продуктів. Також підсилив рівень довіри з боку партнерів і донорів, які допомагають Суспільному розвиватися в ці складні часи», —  констатував Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв. 

Водночас протягом 2023 року Суспільне виробило 17 проєктів мовами національних спільнот і 7 —  українською про них. 

«Цінність національного мовника у тому, що він пропонує контент мовами різних етнічних груп, таким чином, залучаючи осіб різного етнічного походження до українського інформаційного простору», — акцентував Голова Комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин. 

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» —  найбільша незалежна медіакомпанія в країні з широким охопленням на всіх платформах. До неї входять телеканали «Перший», «Суспільне Культура», «Суспільне Новини», «Суспільне Спорт» й 24 місцевих\регіональних каналів. Крім того,  радіостанції  «Українське радіо», «Радіо Промінь», «Радіо Культура», «Радіоточка». В діджиталі Суспільне представлено 204-ма сторінками в соціальних мережах і платформі YouTube й 231-ю сторінкою на подкаст платформах.

Вас може зацікавити

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

На Харківщині суд повернув у державну власність пам’ятку архітектури національного значення «Покровська церква» 

В Українському домі презентували виставковий проєкт «МАТЕРІЯ MATTERS. Український арттекстиль»

В Українському домі презентували виставковий проєкт «МАТЕРІЯ MATTERS. Український арттекстиль»