Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Стали відомі переможці рейтингового інтернет-голосування з обрання членів нової Наглядової ради УКФ 

Про результати рейтингового інтернет-голосування щодо обрання членів нової Наглядової ради Українського культурного фонду від закладів культури та громадських об’єднань повідомив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час онлайн-зустрічі з представниками громадських об’єднань та закладів культури.

У рейтинговому інтернет-голосуванні з обрання кандидатів від закладів культури найбільше голосів отримали директор — художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Олександр Книга (72 голоси) та генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні (Меморіальний комплекс) Юрій Савчук (67 голосів)

Водночас від громадських об’єднань переможцями стали директор товариства з обмеженою відповідальністю «ППВ Mepeжi знань» Володимир Воробей, який набрав 57 голосів, та голова громадської організації «Українер» Богдан Логвиненко з 56-ма голосами.

Нагадаємо, що рейтингове інтернет-голосування з обрання частини Наглядової ради Українського культурного фонду від громадських об’єднань та закладів культури проходило з 8 січня до 22 січня на сайті МКІП.

Вас може зацікавити

Пошкоджена росіянами бібліотека в Херсоні отримає від Німеччини нове обладнання для людей з порушенням зору

УІК проведе акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»