Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Сумський обласний академічний театр для дітей та юнацтва виступив з виставою в Національному академічному театрі ім. Івана Франка

9 вересня в Національному академічному театрі ім. Івана Франка відбувся показ вистави Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма».

Виставу відвідав Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України, та висловив слова захоплення. «В даному випадку ми є свідками того, що незалежно від місця розташування театру, де проживають актори, і де працюють, якщо вони мають талант і натхнення, то створюють якісний творчий продукт. Тому сьогоднішні аплодисменти абсолютно заслужено лунали не лише на початку вистави як аванс, але й, головне, в кінці, – за ту прекрасну, добру емоцію спілкування з мистецтвом високого ґатунку», – сказав він. 

Вистава «Вакансія для сучасного сина» за п’єсою Жорді Гальсерана «Метод ґронгольма»  — цікавий та хитромудрий детективний квест, який захоплює увагу глядача з перших хвилин і тримає в напрузі протягом всієї постановки. Інтригуючий сюжет з несподіваним фіналом та експресивна гра акторів дарує глядачам неочікувані емоції.

Переклад з каталонської, постановка та музичне оформлення — Ігор Азаров
Сценографія — заслужений художник України — Едуар Ледньов
Костюми — Ольга Ледньова
Світло — Володимир Гайсинський

Вас може зацікавити

Держкомтелерадіо приймає заявки на здобуття премії імені Максима Рильського за 2024 рік

Держкомтелерадіо приймає заявки на здобуття премії імені Максима Рильського за 2024 рік

Україна створює національну та регіональні команди зі швидкого реагування та захисту культури

Україна створює національну та регіональні команди зі швидкого реагування та захисту культури