Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Світлана Фоменко: Уряд України та Європейська Комісія можуть розпочинати консультації щодо умов участі України у програмі ЄС "Креативна Європа"

28 травня 2021 року заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко взяла участь у шостому засіданні Кластера 4 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевго співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Під час засідання представники Європейської комісії повідомили, що Регламент ЄС 2021/818 про запровадження програми “Креативна Європа” на період 2021-2021, прийнятий 20 травня 2021 року, був опублікований в Офіційному журналі Європейського Союзу 28 травня 2021 року.

«Враховуючи це, Уряд України та Європейська Комісія можуть розпочинати консультації щодо умов участі України у програмі ЄС “Креативна Європа” в 2021-2027 роках», – зазначила заступниця Міністра.

Нагадаємо, “Креативна Європа” – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є заохочення міжнародної співпраці між організаціями, що працюють в культурній, креативній і аудіо-візуальній сфері в країнах Європи, розвиток нових аудиторій та навичок, необхідних в цифрову добу. Бюджет програми становить 2,4 млрд. євро.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема