Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Світлана Фоменко: В рамках проекту EU4Culture обрані міста матимуть можливість підготувати стратегії розвитку та отримати фінансову підтримку

3 червня заступниця Міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко взяла участь у презентації нового проекту Європейського Союзу для країн Східного партнерства EU4Culture.

Під час свого виступу Світлана Фоменко зазначила, що новий проект, насправді є логічним продовженням тих процесів і напрямів, які були започатковані в рамках програми ЄС-СхП «Культура і креативність» та спільного проекту ЄС і РЄ COMUS (Community-led Urban Strategies) у 2015-2018 роках, спрямованих на заохочення розмаїття форм культурного самовираження та промоцію ролі креативності і креативних індустрій як складової сталого соціо-економічного розвитку країни.

«Окрім спадковості проекту EU4Culture, потрібно відзначити його актуальність для України. Триваюча реформа децентралізації переорієнтувала місцеві громади на усвідомлення власних потреб та визначення власних пріоритетів і шляхів розвитку, – підкреслила Світлана Фоменко, – у цьому контексті, важко переоцінити значення проекту EU4Culture, в рамках якого обрані міста матимуть можливість підготувати якісні стратегії розвитку, а також отримати фінансову підтримку для реалізації цих стратегій»

Довідково. EU4Culture – це проект, що фінансується ЄС і реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2024 року. Його мета – підтримка сектору культури та креативних індустрій для економічного зростання та соціального розвитку у країнах Східного партнерства.

У рамках програми оголошено перший конкурс заявок на тему: “Підтримка міст регіону Східного партнерства у підготовці Стратегій розвитку культури”. Кінцевий термін подачі заявок – 30 червня 2021 року. Детальні умови участі в конкурсі додаються.

З детальною інформацією про проект EU4Culture можна ознайомитись на сайті Гете Інституту за посиланням.

Вас може зацікавити

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги