Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Світлини іноземних фотографів допоможуть у процесі відновлення української культурної спадщини, – Ростислав Карандєєв 

Сьогодні, 16 жовтня, відбулася зустріч т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислава Карандєєва з італійським фотографом Массімо Лістрі. 

Переглянути фотоальбом

Ростислав Карандєєв висловив подяку італійській команді бізнесменів, митців, менеджерів культурних інституцій та політикам, які потужно допомагають Україні з перших днів війни. Зокрема, вони взяли активну участь у фіксації  зруйнованих об’єктів культурної спадщини в місті Одеса та їх відновленні.

«Візити іноземних гостей до України є надзвичайно важливими. Це особливо цінно, коли серед них є митці, адже вони несуть на свою батьківщину не лише офіційну інформацію про країну, але й свої емоції. Ми сподіваємося, що інформація, яку іноземні партнери здобудуть через ваші фотографії, допоможе нам відновити зруйновану спадщину України», – підкреслив т. в. о. Міністра.

Крім того, він зауважив, що Україна має безліч об’єктів, і багато з них зазнали пошкоджень. Тому варто розглядати аспект не лише відновлення чи реставрації культурної спадщини, а й надати цим об’єктам туристичної привабливості.

«Тому для нас важливий досвід італійських музеїв та культурних центрів, щоб після закінчення війни іноземці асоціювали Україну не лише як державу, що пережила війну,  але як  країну, багату своєю культурою. Фотозйомки можуть бути чудовим способом почати цю подорож у світ культурної України», – сказав Ростислав Карандєєв.

Своєю чергою Массімо Лістрі відзначив, що після свого візиту до Києва підготує статтю про культурний обмін між містами Флоренція та Київ.  Митець завжди фотографує інтер’єр, що дозволяє передати дух та культурну спадщину через свої унікальні знімки. Тому організація виставок по всьому світу дасть можливість показати цю унікальність через об’єктив фотокамери.

Довідково

Массімо Лістрі народився у Флоренції в родині журналіста та письменника П’єра Франческо Лістрі. Видав десятки книг у Європі та США, виставляв свої роботи на персональних виставках у численних музеях світу.

Вас може зацікавити

У бібліотеці для дітей пройшов круглий стіл «Ментальне здоров’я дітей: об’єднані спільними зусиллями»

У бібліотеці для дітей пройшов круглий стіл «Ментальне здоров’я дітей: об’єднані спільними зусиллями»

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України