Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тарас Шевченко на Одещині: Медіаграмотність повинна бути стилем життя українців

27 травня 2021 року, у рамках робочої поїздки на Одещину, заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко провів низку зустрічей, зокрема з першим заступником голови Одеської облдержадміністрації Борисом Волошенковим та заступницею Голови Одеської ОДА Світланою Фабрикант, а також з ректором Одеського національного університету ім. І.Мечникова Вячеславом Трубою.

Під час спілкування йшлося про загальнонаціональний проект з медіаграмотності, здатність громадян протидіяти фейкам, діяльність Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, а також про інформаційний простір в Одеській області та прикордонних регіонах.

Також обговорили причини того, що громадяни України у віддалених районах та в районах, прилеглих до Росії та окупованих територій, опинилися поза зоною покриття телевізійного сигналу українських телекомпаній та потребу в створенні загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі – MULTIPLEX MX-7.

“МКІП долучилося до розробки рішення про побудову телемережі – MULTIPLEX MX-7 восени минулого рокую, адже це питання інформаційної безпеки нашої країни”, – підкреслив заступник Міністра культури та інформаційної політики у ході дискусії.

Посадовці також обговорили законопроект «Про медіа». Профільний комітет Верховної Ради України у червні цього року має розглянути його доопрацьовану редакцію.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема