Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тарас Шевченко: Підвищення рівня медіаграмотності – пріоритетне завдання для МКІП на 2021 рік

23 листопада 2020 року заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко взяв участь у панельній дискусії “Медіа реформа”, що пройшла в рамках онлайн-форуму «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса» та в межах підготовки до Ukraine Reform Conference. 

“Курс на реформи в медійній сфері продовжується. Серед пріоритетів МКІП на наступний рік – підвищення рівня медіаграмотності та критичного мислення громадян через освітні програми”, – зазначив він у своєму виступі.

Серед найважливіших досягнень цього року в медіа-сфері Тарас Шевченко назвав підготовку до першого читання проєкту закону “Про медіа”, ратифікацію конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів і просування України у міжнародних рейтингах відкритості та доступу до публічної інформації.

Участь у дискусії також взяли: Микита Потураєв, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики; Інна Гребенюк, членкиня правління, UA: Суспільне мовлення; Ігор Розкладай, заступник директора, головний експерт з медійного права Центру демократії та верховенства права; Наталія Лигачова, голова “Детектор медіа”.

Модерував обговорення програмний директор Інтерньюз-Україна Андрій Кулаков.

Форум «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса» проводиться в межах підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.  У 2021 році URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

Вас може зацікавити

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною