Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тарас Шевченко: Побудова загальнонаціональної цифрової телемережі – MULTIPLEX MX-7 – це питання інформаційної безпеки країни

24 травня 2021 року заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко взяв участь у публічній презентації “Українське телебачення на зв’язку”, яка відбулась в Українському кризовому медіа-центрі.

Під час події йшлося про плани побудови загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі – MULTIPLEX MX-7. Експерти та представники державних інституцій обговорили причини того, що громадяни України у віддалених районах та в районах, прилеглих до Росії та окупованих територій, опинилися поза зоною покриття телевізійного сигналу українських телекомпаній. Дискутували про те, наскільки швидко та ефективно державна програма побудови нового Мультиплексу зможе вирішити цю проблему, а також про механізми контролю над ефективністю та прозорістю створення Мультиплексу.

“Побудова загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі – MULTIPLEX MX-7 – це питання інформаційної безпеки нашої країни. МКІП долучилося до розробки рішення про її створення ще восени минулого рокую. Ми чітко розуміємо важливість та актуальність її функціонування у контексті протидії зовнішньому негативному інформаційному впливу”, – підкреслив Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики у ході дискусії.

Також серед спікерів заходу: Олег Черниш, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, Микита Потураєв, Голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики,
Олександр Федієнко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
голова правління Інтернет асоціації України, Галина Петренко, представниця видання “Детектор медіа”, Кирило Данилов, Генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Сергій Семерей, технічний директор КРРТ Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Катерина Співакова, представниця медіа-комітету American Chamber of Commerce.

Нагадаємо, Указом Президента № 198/2021 від 18 травня 2021 року “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Щодо окремих заходів із забезпечення інформаційної безпеки”, уведено в дію рішення РНБО щодо фінансування побудови загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі – MULTIPLEX MX-7. Така державна телемережа необхідна для забезпечення інформаційної безпеки, протидії зовнішньому негативному інформаційному впливу та поширення об’єктивної інформації.

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку