Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Телеканал FREEДОМ має замінити російські пропагандиські канали у світі

Телеканал FREEДOM – це надійне джерело неупередженої правдивої інформації про події в Україні. Цей український телеканал, який мовить російською, став джерелом інформації, зокрема замість пропаганди російського телебачення. Частка користувачів з росії, які регулярно дивляться FREEДОМ, становить близько 60%. У ТОП міст за переглядами: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Єкатеринбург.

За 8 місяців мовник отримав колосальний фідбек: мільярди переглядів, сотні тисяч коментарів та листів від цільової аудиторії з росії, Білорусі, Казахстану — всього російськомовного світу. І головне — часткове «прозріння» зазомбованої аудиторії. Йдеться, звісно, про аудиторію, яка здатна критично мислити.

Телеканал часто стає мішенню для кібер-, а також інформаційних атак. І що кращий результат роботи демонструє канал, то сильніші атаки на мовника. Це свідчить, що канал працює правильно.

Нагадаємо, телеканал іномовлення України FREEДOM створений для тих, хто розмовляє російською мовою та шукає правду про те, що відбувається в Україні, Східній Європі, росії та світі. FREEДОМ присутній у понад 700 кабельних, DTH, IPTV мережах у 44 країнах світу, а також у пакетах 10 ОТТ-платформ, які здійснюють транскордонне надання телевізійних послуг. Станом на сьогодні приблизна потенційна телевізійна аудиторія телеканалу становить понад 80 млн домогосподарств.

Ми зібрали матеріали про FREEДOM й ділимось добіркою з усіма охочими: 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму