Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

#TheUnityWave від Ukraine.ua: цифрова акція солідарності до Євробачення об’єднала українців та британців

Цьогоріч Євробачення-2023 проводиться у британському Ліверпулі через війну росії проти України. Уперше за всю історію конкурсу Євробачення проходить від імені іншої країни. Українці вдячні за таку підтримку та креативно подякували своїм британським партнерам. 

Мета акції – проявити солідарність та об’єднати народи України та Великої Британії. 

У соціальній мережі Instagram українські та британські зірки шоубізнесу, спортсмени, політики та навіть установи та організації роблять спільні дописи, у яких пишуть про те, що об’єднує дві країни, та закликають відкрити свої серця для України.

До кампанії вже приєднались Володимир Зеленський, Президент України, та Ріші Сунак, Прем’єр-міністр Великої Британії, Олена Зеленська, Перша леді України, та Акшата Мурті, дружина Прем’єр-міністра Великої Британії, Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України, та Стюарт Ендрю, заступник державного секретаря Великої Британії з питань культури, ЗМІ та спорту, Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, та Джеймс Клеверлі, міністр закордонних справ Великої Британії, а також співачки Джамала та Birdy, ведучі Тимур Мирошниченко та Samantha Quek, Національна опера України та Royal Opera House, Одеський художній музей та Walker Art Gallery, Міністерство культури та інформаційної політики України та Department for Culture, Media and Sport UK, титуловані спортсменки-гімнастки Лілія Подкопаєва та Beth Tweddle. 

Організатори запрошують українців долучитися до кампанії одним із двох способів:

  • Використати фільтр Ukraine.ua з українськими та британськими прапорами у формі сердець і зробити сторіз на сторінці в Instagram, де тегнути своїх британських друзів, колег або партнерів та сторінку Ukraine.ua, щоб сторіз були “підсвічені” на офіційній сторінці країни, і поставити хештег #TheUnityWave;
  • Зробити Instagram-сторіз, використавши фільтр Ukraine.ua у вигляді українсько-британських сердець, додати гештег #TheUnityWave і позначити @ukraine.ua, щоб опинитися на офіційній сторінці України;
  • Зробити спільну публікацію через інструмент спільних постів в Instagram з британським другом або подругою, колегою або партнером, організацією чи компанією. 

Акцію ініціювала офіційна сторінка України в Instagram Ukraine.ua, яку Міністерство закордонних справ України розвиває спільно з BRAND UKRAINE. Креативна ідея та розробка —  креативна агенція Bickerstaff.734.

Довідково:

Ukraine.ua — це екосистема офіційних цифрових платформ України для комунікації та взаємодії з міжнародною аудиторією з постійною аудиторією понад 2,5 мільйона людей. Вона об’єднує офіційний сайт України та сторінки України в соцмережах мережах FacebookInstagramSpotifyLinkedInTikTokTwitter та YouTube. Проєкт розвиває BRAND UKRAINE спільно з Міністерством закордонних справ України.

Bickerstaff.734 — українська креативна агенція, яка спеціалізується на розробці айдентики та дизайнерських рішень, бренд- та комунікаційних стратегій, інтегрованих кампаній та кампаній 360. У 2022 році компанія стала найкращою креативною агенцією у Центральній та Східній Європі за версією Epica Awards.

Медіакітз фотоматеріалами та відео доступний для вільного використання. Для отримання додаткової інформації та запитів на інтерв’ю, будь ласка, звертайтеся за адресою: [email protected].

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони