Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Трійка переможців голосування в Дії за журі Нацвідбору на Євробачення-2023

У понеділок, 7 листопада, стала відома трійка кандидатів, які отримали найбільшу підтримку під час тижневого опитування у застосунку Дія щодо претендентів у журі на Національний відбір Пісенного конкурсу Євробачення-2023.

Найбільше голосів отримали: 

  • Тарас Тополялідер гурту «Антитіла», доброволець 130 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ. Волонтер, співзасновник благодійного фонду «АНТИТІЛА»;

  • Джамала — співачка та авторка пісень. Володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США 2022 року та переможниця Пісенного конкурсу Євробачення-2016;

  • Юлія Саніна — фронтвумен рок-гурту «The HARDKISS». Авторка пісень, композиторка. Була у журі та наставницею талант-шоу «X-Фактор», учасницею телешоу «Танці з зірками». 

Загалом в опитуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів.

Трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі фіналу Нацвідбору, після того вони офіційно стануть членами журі Нацвідбору на Євробачення-2023. У разі, якщо хтось із трьох через вагомі причини не зможе підписати угоду, то членом журі стане наступний кандидат за рейтинговим списком результатів голосування. 

Після підписання угоди трійку журі оголосять публічно. Обране журі разом з глядачами голосуватиме 17 грудня у фіналі Нацвідбору за представника України на Пісенному конкурсі Євробаченні-2023. Глядацьке голосування пройде у застосунку Дія.

Нагадаємо, що голосування за склад журі Нацвідбору конкурсу проходило  вперше в історії проведення Національного відбору на Євробачення.  Опитування тривало впродовж тижня у мобільному застосунку Дія.

27 жовтня Суспільне оголосило лонглист із 36 учасників Нацвідбору на Євробачення-2023. Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі.

67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року прийматиме Ліверпуль.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони