Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Цьогоріч Україна – спеціальний гість міжнародного галерейного форуму в Римі Arte in Nuvola

17 листопада відбулось відкриття міжнародного галерейного форуму в місті Рим Arte in Nuvola. Цей захід проводиться другий рік поспіль, але вже став одним з найвпливовіших культурних форумів в Італії. Цьогоріч організатори заходу запросили Україну стати спеціальним гостем та презентувати здобутки українського мистецтва на своєму майданчику. Мистецький захід проходитиме з 17 по 20 листопада в конгрес-центрі La Nuvola в Римі.

Українську презентацію курує Bereznitskiy Art Foundation. В рамках експозиції на екрані представлена також колекція Національного художнього музею України з творами мистецтва від періоду бароко до сучасності. Засновник ярмарку Алессандро Никосія окремо виділив український проєкт як «видатної мистецької якості».

Серед митців-учасників виставкового проєкту: президент  Академії мистецтв України та учасник Венеційського бієнале Віктор Сидоренко, один з найвиразніших авторів сучасної української сцени Юрій Сівірін, класики українського мистецтва  – Владислав Мамсиков і Віктор Кравцов, а також видатний скульптор Василь Ярич. 

Проєкт став можливим завдяки підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України та міжнародної фундації Peace for Art та Посольства України в Італії.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони