Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Берлінській філармонії відбувся благодійний концерт «Серце України»

13 жовтня в залі камерної музики Берлінської філармонії відбувся благодійний концерт «Серце України» Національного президентського оркестру України разом із солістами Національної опери України. 

Подія відбулась під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України у ФРН Андрія Мельника.

Мета благодійного концерту:

  • розмаїта презентація шедеврів української вокально-інструментальної музики;

  • розширення культурних зв’язків між Україною та Європою; 

  • активізація (під час війни) міжнародної підтримки України у боротьбі за культурні та гуманітарні цінності; 

  • кошти від концерту підуть на підтримку ЗСУ, а також будинку для біженців (100 осіб, з них 35 дітей) в с. Білий камінь Львівської області.

В супроводі оркестру тріумфально виступили всесвітньо відомі оперні зірки: Народна артистка України Людмила Монастирська, Заслужений артист України, лауреат Міжнародного конкурсу Пласідо Домінго Operalia Дмитро Попов, фіналіст Міжнародного конкурсу BBC у Кардіффі «Кардіффські голоси» баритон Андрій Бондаренко, соліст Київської муніципальної опери Андрій Гонюков. Участь у концерті взяв і скрипаль-віртуоз Дмитро Ткаченко.

Нагадаємо, Національний президентський оркестр під орудою маестро Василя Василенка – це унікальний творчий колектив, в якому гармонійно поєдналися духовий, камерний, симфонічний, естрадно-симфонічний склади оркестру та біг-бенд, що дає можливість застосовувати в своїй творчій діяльностi рiзнi жанри та стилі музичного мистецтва, гідно представляти національну музичну культуру України у світовому мистецькому просторі. 

Під час війни в Україні оркестр реалізував низку благодійних проєктів на підтримку української армії та постраждалих впродовж бойових дій. За вагомий внесок у розвиток української музичної культури, значні творчі здобутки колектив Національного президентського оркестру відзначений багатьма грамотами та державними нагородами. 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві