Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У другу річницю повномасштабного вторгнення 50 країн долучились до молитви за Україну

24 лютого, в другу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну,  учасники із 50 країн світу разом з Національним заслуженим академічним українським народним хором України імені Григорія Верьовки та дитячим ансамблем «Парадіз» виконали пісню «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Цим вони претендують на встановлення світового рекорду як «Найбільша кількість об’єднаних людей довкола молитви за Україну». 

Так, у столиці України біля Михайлівського золотоверхого монастиря дипломати, представники бізнесу та влади, співаки, військові, волонтери та всі охочі долучилися до світової молитви за Україну. До них за допомогою телемосту приєднались учасники з різних куточків світу.

Захід відкрили хвилиною мовчання за всіх захисників і захисниць, які віддали своє життя за українську державу. Після цього пролунав державний гімн. 

«Молитва об’єднала багатьох людей у другу річницю повномасштабного вторгнення, адже у всіх нас одна мрія. Це наша перемога», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

Після завершення телемарафону, в багатьох країнах світу продовжувалася хода українців. 

Результати обʼєднання людей довкола молитви, особливо можливості встановлення світового рекорду оприлюднять 27 лютого о 12:00 за участі ініціаторів, організаторів та учасників самої молитви.

Ведучі заходу – український актор Сергій Комаровський та ведуча телеканалу «Київ24» Анастасія Красніцька.

Вас може зацікавити

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України

«Маркери ідентичності: міжнародний захист»: у Києві відбулася конференція, присвячена захисту культурної спадщини

«Маркери ідентичності: міжнародний захист»: у Києві відбулася конференція, присвячена захисту культурної спадщини