Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Франції видали підручник-самовчитель української за унікальною методикою

Провідне французьке видавництво Pocket і Ліонський університет ініціювали видання унікального першого підручника-самовчителя української мови для французів у рамках відомого мовознавчого проєкту Langue pour tous («Мова для всіх»).

Щойно виданий підручник-самовчитель було укладено за ініціативою та за методикою видавництва Pocket ´tout de suite’ — «вивчення мови вже зараз».

Такий підручник української мови для французів видається вперше.

Підручник складається з двох частин по 20 уроків для вивчення лексики та граматики української мови для початківців. Уроки подані у формі діалогів із перекладом на французьку та вказівкою правильної вимови слів відносно фонетики французької мови. Книга також містить українсько-французький словник та граматичний довідник.

Підручник Ukrainien tout de suite також пропонує читачам тексти про історію України, про українські знакові міста, українську культуру, про видатних діячів як минулого  — Володимира Великого, Анну Ярославну, Тараса Шевченка, Лесю Українку; так і сучасності — про спортсменів Андрія Шевченка, братів Кличків, про нинішнього Президента України Володимира Зеленського та ін. 

Автори книги — українське подружжя філологів Наталія і Михайло Дубяк, викладачі французької мови, випускники кафедри романської філології Львівського університету ім. І. Франка.

Михайло Дубяк викладав українську мову на курсах в Université Lyon 2 (у роки роботи журналістом на Євроньюз у Ліоні) та є автором франко-українського футбольного словника, який було видано до «Євро-2016» в Ліоні, де виступала збірна України, за підтримки мерії Ліона.

Проєкт Langue pour tous (Мова для всіх) — це серія підручників-самовчителів різних мов за методикою видавництва Pocket. Цей проєкт розвивається у співпраці з Université Lyon 3, керівниця проєкту – викладачка університету, лінгвістка Ісмен Котансен-Гурр‘є.

Вас може зацікавити

100 років реставраційної майстерні: у Лаврі відкрили виставку «Відроджений всесвіт»

100 років реставраційної майстерні: у Лаврі відкрили виставку «Відроджений всесвіт»

Міжнародний Львівський бібліотечний форум об’єднав бібліотечну спільноту, науковців, освітян та інших діячів культури

Міжнародний Львівський бібліотечний форум об’єднав бібліотечну спільноту, науковців, освітян та інших діячів культури