Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Каннах відбулася світова прем’єра фільму MURALS про окупацію Київської області

18 травня під час Каннського кінофестивалю відбулася світова прем’єра фільму MURALS, створеного на основі фотографій картин Бенксі, які художник залишив на руїнах зруйнованих росією будинків в листопаді 2022 року на знак солідарності з українським народом. На відкритті виступив заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.

MURALS – це захоплюючий документальний фільм із використанням найсучасніших 3D-сканувань нещодавно зруйнованих будинків і архітектурних пам’яток в Україні внаслідок російського вторгнення. Унікальний документальний досвід поєднує в собі плівку, 3D-технології, ефектну проекцію та 3D-сканування фресок Бенксі на зруйнованих будівлях у Київській області.

Завдяки спільному використанню світла, звуку, інноваційних технологій 3D-сканування та Unreal Engine ці віртуальні зруйновані стіни розповідають історії втрачених життів. MURALS використовує технологію 3D-сканування нового рівня. Це комбінація кількох методів 3D-сканування, об’єднаних разом для більш точного представлення сканованого об’єкта. Досвід створюється та рендериться в Unreal Engine і відображається на високоякісних світлодіодних екранах True Performance.

Некомерційний мистецький проект MURALS презентувався за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та був створений за сприяння Польського інституту кіно у польській компанії ATM Virtual та українській Mriya Production. Ініціатор проекту – український 3D-художник з Ірпеня, арт-директор та співзасновник Mriya Production Артем Іваненко. Високодеталізовані реальні 3D-моделі призначені як наукові, освітні, соціальні та юридичні докази злочинів Росії в Україні.

Вас може зацікавити

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я