Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Спадщина – безцінний дар»

Події

Переглянути фотоальбом

Сьогодні, 19 грудня, у Музеї «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Спадщина – безцінний дар». 

За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики Український державний інститут культурної спадщини організував конкурс дитячих малюнків, аби привернути увагу українців до теми збереження своєї культурної спадщини.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли діти з різних куточків України. Професійним журі було визначено 10 переможців у двох категоріях: віком від 6 до 12 років та від 13 до 17 років. Роботи оцінювались за п’ятьма критеріями. 

На малюнках дітей – Святогірський монастир, пам’ятник засновникам Києва, Кам’янецька фортеця, Каплиця всіх святих на Мар’їній горі, Собор різдва Богородиці та інші перлини української культурної спадщини, а також ангели – охоронці святої спадщини.

Директорка Українського державного інституту культурної спадщини  Ірина Прокопенко відзначила дітей спеціальними нагородами в номінаціях: «Незвідана перлина» та «Крихітка Зіронька». 

Декілька учасників отримали сюрпризи від Командира «Зондер» 2-го стрілецького батальйону 3-ої Окремої штурмової бригади та окремі нагороди від інших членів журі. 

Всі роботи учасників конкурсу представлені у Музеї «Будинок митрополита». Згодом роботи юних митців передадуть на благодійний аукціон, де будуть зібрані кошти для 2-го стрілецького батальйону 3-ої Окремої штурмової бригади. 

Вас може зацікавити

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого