Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві відбудеться форум «Креативна Україна» — Rethinking. Culture

19 березня у столиці проходитиме VII Міжнародний форум «Креативна Україна» — Rethinking. Culture. Захід збере урядовців, народних депутатів, українських та закордонних експертів й експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток, аби продемонструвати, як у горнилі війни переосмислюється і зароджується нова українська культура та креативні індустрії і який внесок вони роблять у боротьбу України.

Протягом дня на двох сценах паралельно відбуватимуться панельні дискусії високого експертного та політичного рівня.

Організаторами заходу є Міністерство культури та інформаційної політики та Український центр культурних досліджень спільно з Design of Changes та Design4Ukraine у партнерстві з Групою Нафтогаз та Федерацією роботодавців нафтогазової галузі.

Форум проходитиме за підтримки Українського культурного фонду, Українського інституту книги, Представництва Європейського Союзу в Україні та Офісу розвитку креативних індустрій при МКІП.

 Під час події заплановані:

●  висвітлення прикладів успішного внеску культури і креативних індустрій України в інформаційну війну;

●  обговорення подальшої комунікаційної стратегії, наративів і стратегії культурної дипломатії української держави на цьому етапі війни. Що змінилося? Які формати й меседжі застаріли, а які лишаються актуальними? Хто цільова аудиторія?

●  визначення подальших кроків: яку ще участь в інформаційному, дипломатичному протистоянні можуть брати культурна і креативна спільнота.

Цього року «Креативна Україна» відбудеться  в онлайн та офлайн форматах. Трансляція проходитиме в режимі реального часу (з доступною функцією перекладу виступів іноземних гостей). Про точне місце проведення форуму організатори повідомлять зареєстрованим учасникам за день до проведення заходу.

Реєстрація на форум доступна за посиланням: https://bit.ly/CU2024

Вас може зацікавити

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України

На 60-й Венеційській бієнале розпочав роботу Національний павільйон України

«Маркери ідентичності: міжнародний захист»: у Києві відбулася конференція, присвячена захисту культурної спадщини

«Маркери ідентичності: міжнародний захист»: у Києві відбулася конференція, присвячена захисту культурної спадщини