Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві відбулась конференція «Штучний інтелект і дезінформація: викриття цифрової пропаганди»

З вітальним словом до учасників конференції «Штучний інтелект і дезінформація: викриття цифрової пропаганди» звернувся заступник Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.

«Тема дезінформації є однією з найважливіших в діяльності міністерства як після початку повномасштабного вторгнення, так і до цього. Це топ пріоритет для нас. Тому сьогоднішній захід безперечно є важливим, оскільки дає можливість обговорити ці пріоритетні питання. Ключовий документ, з яким ми працюємо, — Стратегія інформаційної безпеки та план заходів до неї передбачає низку стратегічних цілей, які стосуються сьогоднішнього заходу», — сказав Тарас Шевченко.

Він також наголосив, що для нас інформаційна безпека це, окрім протидії дезінформації, також і захист прав журналістів, свобода слова, доступ до публічної інформації, і ці цілі і заходи також в Стратегії інформаційної безпеки.

Заступник міністра культури та інформаційної політики також взяв участь у панельній дискусії на тему «Дезінформація ШІ — етичне та правове регулювання в Україні та ЄС». 

Під час дискусії обговорювалась роль соціальних мереж та інтернету в поширенні дезінформації. Також говорили про правові та етичні аспекти дезінформації за допомогою штучного інтелекту та заходи, вжиті українським Урядом для вирішення питань етики ШІ.

Конференцію було організовано Інститутом інноваційного врядування за підтримки посольства Великої Британії в Україні, а також у партнерстві із Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр», The University of Edinburgh, DCN Global, Forum Apulum. Захід містив дві дискусійні панелі, а також нетворкінг-сесію, яка дала можливість для відвідувачів, як офлайн, так і онлайн, взаємодіяти, обговорювати та спілкуватися з експертами та іншими учасниками.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму