Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києво-Печерській лаврі молились за оборонців Маріуполя, що вже два роки перебувають в російському полоні

Сьогодні, 21 травня, у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» родини полонених, захисники та захисниці Міста Марії, воїни гарнізону Маріуполь, громадські організації та небайдужі українці долучились до молебню за оборонців Маріуполя, що вже два роки перебувають в російському полоні.

О девʼятій ранку традиційно пролунав Дзвін памʼяті та надії, який щодня нагадує нам про тих, кого Україна чекає додому. У неволі залишаються тисячі воїнів. Україна продовжує молитися та боротися за їхнє визволення.

«Дзвін памʼяті та надії продовжить лунати доти, доки додому не повернуться усі військовополонені. Вони віддали власну волю, щоби Україна зберегла свою. Тож памʼятаймо про те, як дорого коштує свобода, як треба нею дорожити та робімо все від нас залежне, щоби ми завжди лишалися вільними», – зазначили у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра».

Учасники урочистої церемонії пройшлися Лаврою, відкриваючи для себе її неймовірну історичну, духовну, культурну і державницьку спадщину. Генеральний директор Заповідника Максим Остапенко та представники проєкту підтримки  «Серце Азовсталі» домовилися про спільну програму для гарнізону Маріуполь. Це означає щонайменше тижневе інтенсивне знайомство із тисячолітнім спадком Лаври.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду