Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Львівській національній опері відкрився театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

10 червня у Львівській національній опері відбулось відкриття XXIV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». 

Фестиваль 23 роки поспіль проходив у Херсоні, куди з’їжджалися театри України та світу із найновішими постановками вистав. Цьогоріч Херсон окуповано російськими військами. Проте, про фестиваль та окупацію міста говоритимуть зі сцен понад 60 театрів, 34 міст та 11 країн світу.

“Я вдячний президенту фестивалю, народному артисту України Олександру Книзі, який, попри війну в країні, незважаючи на те, що його місто окуповане та він сам деякий час перебував у полоні окупантів, організував таку важливу подію. Тим самим ми надсилаємо чіткий сигнал агресору – наша культура незламна, Україна – переможе. Впевнений, наступного року фестиваль «Мельпомена Таврії» відбудеться в нашому українському Херсоні і збере ще більше учасників”, – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

Через воєнні події Театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» змінив свій формат проведення: вистави відбуватимуться на сценах театрів, які вирішили приєднатися і підтримати український фестиваль.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму