Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Львові розпочався 30-й міжнародний фестиваль Lviv BookForum

У програмі 30-го міжнародного літературного фестивалю Lviv BookForum – 150 заходів, що відбуватимуться на п’яти локаціях у центрі міста до 8 жовтня.

На відвідувачів чекає марафон подій: панельні дискусії з письменниками та інтелектуалами, зустрічі з іноземними гостями, презентації книжкових новинок, Ніч поезії і традиційний книжковий ярмарок. 

Організатори запрошують розділити фестивальний вікенд наживо у Львові та онлайн (трансляція українською відбуватиметься на сайті Bookforum, англійською — на платформі діджитал-партнера Hay Festival (Велика Британія)).

Ключова тема 30-го Lviv BookForum — «Перепис майбутнього»: життя, щастя і культура під час та після війни. Також під час фестивалю відбудеться церемонія нагородження лауреатів Премії «Зустріч» за участі Софії Андрухович, — лауреатки премії 2023 року за роман «Амадока». Переглядайте календар усіх заходів BookForum на сайті.

Вхід на фестиваль вільний.

Події відбудуться на декількох локаціях у центрі Львова. Основний простір 30-го BookForum — Порохова Вежа, що на Підвальній, 4. Тут же, у сквері поруч, 6–8 жовтня з 10:00 до 19:00 відбуватиметься книжковий ярмарок. Цього року книжкові вітрини презентують понад 50 видавництв, а також буде 2 колективних стенди — «Комікси» та «Книжки про російсько-українську війну». 

Окрім цього, івенти Lviv BookForum відбуватимуться:

— Артцентр «Дзиґа»: верхній зал (вул. Вірменська, 35)

— Інститут народознавства НАН України / Музей етнографії та художнього промислу (пр. Свободи, 15)

— America House Lviv (вул. Академіка Гнатюка, 2)

— Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1)

— Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука (Площа Ринок, 9)

— РадіоГараж (вул. Князя Романа, 6)

— Книгарня Є (пр. Свободи, 7)

Дитяча програма Lviv BookForum містить у собі книжкові презентації, майстер-класи, квести, ігри тощо. Куди піти з дітьми й чим поповнити бібліотеку, дивіться на сайті фестивалю за фільтром «Дитяча подія».

Одна з найулюбленіших подій Lviv BookForum — Ніч поезії та музики. Цього року творчість лунатиме в стінах Львівського театру ляльок (Нижній зал). Учасники: Світлана Поваляєва, Ярина Чорногуз, Павло Вишебаба, Остап Сливинський, Галина Крук, Катерина Міхаліцина, Олена Гусейнова, Григорій Семенчук, Ульріке Альмут Сандіг (Німеччина), гурти «Пиріг і Батіг» та «Landschaft».

Переглядайте повну програму фестивалю, знайомтесь із книжковими новинками та плануйте власний путівник подіями Lviv BookForum на сайті BookForum. Також стежте за соцмережами фестивалю, щоби бути в курсі останніх новин: Instagram, Facebook.

30-й Львівський міжнародний BookForum відбувається за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)», а також Open Society Foundation та Львівської міської ради. Організатор: громадська організація «Форум видавців».

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»