Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У межах 77-го Каннського кінофестивалю відбудеться благодійний «UKRAINIANFASHION FILM FESTIVAL»

19 травня в місті Канни (Франція), на Вілі Domergue, під час 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю, відбудеться другий «UKRAINIANFASHION FILM FESTIVAL» — благодійний вечір української культури, краси та моди, яка оспівує прадавнє коріння та вишукану культуру України.

Метою заходу є знайомство спільноти з душею сучасної України через її культуру, зокрема, завдяки показам останніх колекцій відомих українських дизайнерів, фільмам, частуванню традиційними стравами у сучасній інтерпретації, красі, мистецтву, культурі, зірковим виконавцям, менторам. Також захід має показати незламність українського народу та його національну ідентичність.

У програмі події — покази нових колекцій «Весна-Літо 2024» від провідних українських брендів та дизайнерів: Park Avenue Atelier, Ірини Лужецької, By Vel, MOGARDI.

Окрім fashion show, art-мистецтва та презентації фільмів української індустрії, в програмі заплановані виступи українських артистів: YAGODY, Ілони Гвоздьової — переможниці проєкту «Танці з зірками». Хедлайнер заходу — учасниця Євробачення 2024 – JERY HEIL.

Ведучий вечора — спеціальний гість Олег Скрипка. Він є легендою української рок-музики, співаком, автором пісень, лідером українського рок-гурту «Воплі Відоплясова», власником та організатором фестивалю «Країна Мрій», а також засновником фестивалю сучасної української рок-музики — «Рок Січ». 

Під час заходу пройде благодійний аукціон з метою збору коштів на підтримку дітей України.

Благодійний вечір UKRAINIAN FASHION FILM відбудеться за сприяння і допомоги в організації «Association France Ukraine — Idees sans frontier Cote d’Azur» та Благодійного фонду «Українотворці». 

Вас може зацікавити

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого