Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У межах партнерства з УКФ Міністерство культури Люксембургу виділить 35 000 євро для підтримки українських митців

Міністерство культури Великого Герцогства Люксембург вдруге надало 35 000 євро (1 482 170 грн) для підтримки українських митців в межах розпочатої торік співпраці з Українським культурним фондом.

Відповідно до підписаної угоди, отримані кошти спрямують на підтримку українських митців через грантову програму «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності». Завдяки цьому кількість потенційних цьогорічних переможців збільшиться.

«Український культурний фонд вкотре зарекомендував себе як ефективна та прозора інституція зі справедливим наданням фінансової підтримки. Підтвердженням цього є продовження нашої співпраці з Міністерством культури Великого Герцогства Люксембург, яке ми розпочали у 2023 році. Пам’ятаймо, що Україна перебуває в умовах обмежених можливостей держфінансування через збройну агресію росії, коли всі ресурси спрямовані на потреби військових. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб кількість наших донорів постійно збільшувалася, і дякуємо тим, хто вже ним став», – сказав виконавчий директор УКФ Владислав Берковський. 

Фінансування стипендіатів відбуватиметься відповідно до рейтингового реєстру. Етап переговорних процедур та підписання договорів із переможцями триватиме до 1 червня включно. 

Вас може зацікавити

У Києві оголосили переможницю  перекладацької премії Drahomán Prize 

У Києві оголосили переможницю перекладацької премії Drahomán Prize 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків