Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У МКІП відбулась зустріч послів «Великої сімки» з представниками українських медіагруп – учасників телемарафону «Єдині новини» та Freedom

24 жовтня у Міністерстві культури та інформаційної політики України відбулась зустріч послів «Великої сімки» з представниками українських медіагруп, які мовлять в телемарафоні «Єдині новини» та Freedom. Йшлося про роботу телемарафонів та координацію зусиль задля протидії російській пропаганді та дезінформації. 

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну витрати російської федерації на медіа значно зросли. Попри санкції в ЄС такий канал, як Russia Today досі доступний в решті країн світу. А в ЄС ще досі мовлять Россия1, Первый канал, НТВ, РенТВ. Російська пропаганда – це загроза для всього світу. Крім того, світ вперше зіткнувся з багатьма явищами, зокрема з відвертим ядерним тероризмом. 

«Говорили про принципи роботи, цифри, результати. «Єдині новини» та Freedom є живими організмами, які змінюються та адаптуються під виклики часу. Саме тому є ефективними, про що свідчать цифри дивлення та довіри. Також нам вкрай важливо знати, що ми разом з нашими партнерами діємо в унісон задля протидії російській пропаганді та дезінформації. Я звернувся до своїх колег й представників G7, а також Європейської комісії, аби сформувати спільний порядок денний, зокрема й зустрічі у форматі ініціативи «Інформаційний Рамштайн». Хочу підкреслити, що боротьба з російською пропагандою, їхніми наративами – це те, з чим бореться наш марафон, який працює 24/7», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Послам G7 презентували поточні результати роботи Freedom та інформаційного телемарафону «Єдині новини». Контент для нього створюють Національна суспільна телерадіокомпанія України, три медіахолдинги:  1+1 Media, Starlight Media та Inter Media Group, а також телеканал Рада. Кожна компанія мовить проміжком часу в 6 годин. Телемарафон «Єдині новини» має безпрецедентну довіру українців та залишається не тільки єдиним джерелом перевіреної правдивої інформації про війну росії проти України, а й показником стабільності для українського суспільства. 

За допомогою телеканалу іномовлення Freedom Україна поширює перевірену інформацію для російськомовних глядачів. Статистика переглядів за вересень цього року свідчить про те, що контент телеканалу на YouTube дивились 57% глядачів з рф. 

«Ми справді відчуваємо себе сильними, коли знаємо, що маємо спільний порядок денний з нашими партнерами. Ми хочемо, щоб цей порядок денний не був тільки українським, а був світовим. Вважаю, що ми боремось спільно і переможемо разом. І немає нічого кращого, якщо те спільне, що ми відчуваємо, ми зможемо зробити візуальним і конкретнішим завдяки підтримці наших партнерів», – зазначив Олександр Богуцький, СЕО SLM.

Серед учасників обговорення: Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Лариса Ґаладза, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні; Джеффрі Анісман, радник з питань зв’язків з громадськістю посольства Сполучених Штатів Америки в Україні; Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні; Франческо Песке, тимчасовий повірений у справах Посольства Італійської Республіки в Україні; Етьєн де Понсен, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні; Мацуда Кунінорі, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні; Ремі Дюфло, тимчасовий повірений у справах Представництва Європейського Союзу в Україні; Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України; Олександр Богуцький, СЕО SLM; Олена Мартинова, CMO Starlight.media; Микола Чернотицький, голова правління Суспільного мовника; Андрій Таранов, член правління  Суспільного мовника; В’ячеслав Мієнко, член правління, заступник генерального директора 1+1 медіа; Владислав Матяш, телеканал Рада; Юлія Островська, генеральний директор ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», а також онлайн приєдналась Ганна Безлюдна, керівник ІнтерМедіаГруп. 

Вас може зацікавити

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»