Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У МКІП відбулася зустріч з представниками телеканалу «Белсат TV» Telewizja Polska S.A.

Сьогодні, 27 квітня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики відбулася зустріч Олександра Ткаченка з директоркою телеканалу «Белсат TV» Telewizja Polska S.A Агнешкою Ромашевською-Гузи, її заступником Олексієм Дікавицьким та керівником представництва телеканалу в Україні Іллєю Суздалєвим.

Сторони обговорили можливі варіанти та шляхи співпраці з напрямків протидії дезінформації, яка розповсюджується з боку нелегітимної влади республіки білорусь та країни-агресора рф.

В Україні представництво каналу діє з 2018 року, офіс каналу розташовано у Києві. У зв’язку зі збільшенням останніми роками обсягів мовлення про Україну та для України сьогодні було відкрито новий розширений офіс телеканалу.

Довідково

Телеканал «Белсат TV» є частиною суспільного телебачення Республіки Польща (Telewizja Polska S.A.), що фінансується Урядом Республіки Польща. Канал створено у 2007 року силами польських та білоруських журналістів, які на той момент не могли здійснювати свою професійну діяльність у Білорусі.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення телеканал активно висвітлює події в Україні, доносячи правду про війну до своєї аудиторії, переважну більшість якої складають росіяни та білоруси.

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві