Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Музеї війни показали зразки російської пропаганди зібрані у Херсоні

Днями Національний музей історії України у Другій світовій війні презентував особливу виставку «Херсон. “Русскій мір”. 9 днів. Vідспівування». Це розповідь про російську пропаганду та її особливості в Херсоні, про цінності «руського міра», його концепції та ідеологічні спрямування. 

«Виставка демонструє брехливість «руського міра» та ницість маніпуляцій нашого ворога. Це також свідчення незламності українців. Важливо те, що херсонці не піддалися на ці псевдонаративи. Вони чітко усвідомлюють за що борються українці – за власну ідентичність, традиції, історію та культуру», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. 

Величезні вуличні банери з деокупованого обласного центру зібрав під час експедиції і щойно привіз до столиці генеральний директор Музею війни Юрій Савчук. Гучні свідчення окупації миттєво демонтовано, і вони вже стали експонатами.

Виставка висвітлює брехливість постулатів російської пропаганди, її ворожість українству, маніпуляції з історією, псевдонаративи рф щодо Другої світової війни, радянщину, новітню демагогію та політичне ошуканство – сутність яскраво ілюстрованого російського стритарту.

На виставці представлено символічну кількість об’єктів – 11. Саме 11.11.22 року було визволено м. Херсон. Звільнені з-під облуди «русского міра» й тимчасової завіси, знову засяяли наші правдиві гасла «Херсон – це Україна!», «Україна – це Європа!».

Автор ідеї, куратор: Юрій Савчук

Проєкт реалізовано за сприяння: Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Херсонської міської військової адміністрації. Партнер:Херсонське міське комунальне підприємство «Гарантія».

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду