Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національному музеї гончарства відкрилася виставка ІІ Міжнародного бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського

21 червня 2023 року в Національному музеї гончарства відкрилася виставка ІІ Міжнародного бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського з нагоди 150-річчя від дня народження українського живописця.

Експонування творів-учасників бієнале триває у виставкових залах Центру популяризації гончарної спадщини України Національного музею гончарства. А вже 18 серпня 2023 року відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців. 

Це – унікальний проєкт, що єднає українську спільноту зі світовими мистецькими тенденціями, демонструючи сучасні здобутки художньої кераміки. Бієнале відбувається в Опішному на Полтавщині втретє, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Благодійного фонду «Дар».

На виставкову подію очікували і митці-учасники, і поціновувачі їхньої творчості, однак через пандемію COVID–19 і повномасштабне вторгнення росії вона досі відтерміновувалася. 

Нині експозиція презентує глядачам масштабне явище новітньої художньої кераміки – 91 мистецький твір 55 авторів. Окрім українських учасників, до виставки долучились художники-керамісти із семи країн світу – Великобританії, Данії, Ізраїлю, Литви, Малайзії, Туреччини та Японії.

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль