Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національному музеї народної архітектури та побуту презентували культурні традиції Рівненського Полісся

17 та 18 червня у Національному музеї народної архітектури та побуту України відвідувачам презентували культурні традиції Рівненського Полісся «А ми були у великому лісі…»

Цей регіон нашої країни славиться особливими традиціями. Деякі звичаї та обряди, а також певний світогляд жителів Полісся живуть у нашому суспільстві й сьогодні. 

Дякую Національному музею народної архітектури та побуту за організацію таких подій. Українська культура — фантастична. Впевнився вкотре, що ніякому ворогу її не знищити”, зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики. 

Під час презентації глядачам продемонстрували складові обряду свята Трійці та особливості побуту жителів Рівненського Полісся. Серед них: обряд водіння куста, геометрична вишивка, поліський серпанок, виготовлення виробів із бурштину. 

Крім того, всіх охочих вчили готувати традиційну страву поліщуків – грибну юшку. Адже вона є невід’ємною складовою культури харчування на Рівненському Поліссі.

Подія пройшла за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства розвитку туризму України, Національного музею народної архітектури та побуту України, Рівненського обласного центру народної творчості, в рамках державної програми «Мандруй Україною».

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду