Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Oxford Media Policy Summer Institute відбулось обговорення впливу війни в Україні на глобальну медіаполітику

Заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко взяв участь в окремій дискусії, присвяченій Україні, яка відбулася в Оксфордському університеті у рамках Літнього інституту. 

Під час дискусії порушувалися питання впливу війни та подій в Україні на міжнародну ситуацію в медіа, а також на регулювання засобів масової інформації та контенту.

Серед тем, які також звучали в обговоренні – дії українського уряду з початку повномасштабної війни, глобальна оцінка діяльності російських пропагандистів та питання необхідності притягнення їх до відповідальності за розпалення війни та ворожнечі на рівні міжнародних інстанцій.

«у своїй пропагандистській діяльності росія спотворює реальність, використовуючи увесь можливий арсенал: точкові дезінформаційні кампанії, тонкі маніпулятивні вкиди, відверті фейки. Важливо усвідомлювати, що дезінформація – це зброя масового ураження, і за її використання має наставати відповідальність. Впевнений, дуже скоро російські рупори пропаганди чекатиме аналогічна доля відомої руандійської радіокомпанії «Радіо тисячі пагорбів», яка була притягнена до відповідальності саме за свою значну роль у геноциді в Руанді впродовж квітня-липня 1994 року», – зазначив Тарас Шевченко.

Інститут об’єднує широке коло учасників з усього світу для обговорення важливих тенденцій у технологіях, міжнародній політиці і розвитку та їх впливу на медіаполітику. Програма відбувається щорічно, її учасники  – науковці, активісти та представники державних органів з різних континентів світу. 

Від України у дискусії взяли участь також Євген Фальченко зі StopFake та Галина Петренко з «Детектор Медіа». 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони