Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У «Софії Київській» відбулася презентація мистецького проєкту художника Володимира Козюка «Україна крізь віки»

22 серпня в музеї «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» з нагоди Дня Незалежності України відбулася презентація мистецького проєкту художника Володимира Козюка «Україна крізь віки».

Переглянути фотоальбом

Відомий український митець запросив до співпраці художниць  Євгенію Божко, Ольгу Тяжелову та Валерію Кузьменко – показати історію України через образ юної дівчини, оточеної найважливішими історичними та мистецькими артефактами регіону, який вона представляє.

Під час презентації виставки т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв наголосив, що «сьогодні ми можемо сказати кожній українці, кожній людині, яка не байдужа до свого народу, щирі слова вдячності – за цю небайдужість, за намагання творити і працювати».

«Українці завжди шукають і знаходять способи жити і творити навіть у надскладних умовах. От і сьогодні, завдяки небайдужості двох прекрасних українок – Оксани Повякель та Нелі Куковальської, ми маємо можливість у цьому просторі відчути дотик до справжніх українських цінностей. Обрання Володимиром Козюком молодої української жінки як образу України є свідченням того, що Україна – дуже молода, але має надзвичайно великий і потужний потенціал мудрості та краси, який обов’язково буде втілений у подальшому житті», – зазначив Ростислав Карандєєв.

Вас може зацікавити

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я