Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У трьох львівських музеях запрацювали україномовні аудіогіди

З ініціативи першої леді України Олени Зеленської у Львові запрацювали три україномовні аудіогіди: у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького (палац Лозинського), Історичному комплексі Національного музею ім. Андрея Шептицького та Музеї Івана Георгія Пінзеля.

«Ми запустили три аудіогіди, які озвучили для нас видатні українці: голос Остапа Ступки звучатиме в Історичному комплексі Національного музею ім. Андрея Шептицького та Музеї Івана Георгія Пінзеля, а голос Христина Соловій – у палаці Лозинського. Кожен з них робить українську культуру ще багатшою, і приємно, що саме вони стали частиною нашої великої родини аудіогідів», – зазначила перша леді Олена Зеленська.

З нагоди 30-річчя Нежності України в серпні цього року було підписано меморандум про запуск роботи над тридцятьма аудіогідами. Проєкт охоплює локації з усієї країни. За рекомендацією Міністерства культури та інформаційної політики й Державного агентства розвитку туризму було відібрано культурні об’єкти. Створенням аудіогідів для них займається команда медіасервісу MEGOGO.

«Аудіогіди – це насамперед про доступність. Кожен з нас веде діалог з мистецтвом у власному ритмі – комусь зручніше читати, хтось бажає відвідувати музеї та галереї в супроводі екскурсовода, а декому зручніше чути аудіосупровід. Запускаючи аудіогіди в музеях України, ми враховуємо різні потреби відвідувачів», – підкреслила заступниця Міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Катерина Чуєва.

Вас може зацікавити

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини