Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Всесвітній день опери всі охочі можуть долучитись онлайн до світової прем'єри опери Бориса Лятошинського «Золотий обруч»

До Всесвітнього дня опери на платформі Opera Vision всі охочі зможуть побачити постановку опери Бориса Лятошинського «Золотий обруч» (1929). Опера відомого українського композитора до цього ніколи не виконувалася за межами України. 

Приєднатись до перегляду прем’єри і поринути у вир історичних подій та доторкнутись до джерел української історії й культури можна онлайн о 19.00.

Опера була написана композитором в часи, коли в країні була дозволена політика «коренізації» і можна було звертатись до відомих українських мотивів.

Взявши за основу повість Івана Франка «Захар Беркут», Лятошинський зміг не лише, апелюючи до стародавньої історії українського народу, майстерно змалювати побут людей, трагічні, ліричні та фантастичні образи, а й передати дух і самобутність тогочасних українців, що борються проти ворога за свою свободу.

Заради того, щоб створити унікальний відео-проєкт на підтримку українського мистецтва об’єднались 7 міст і організацій, а саме: Teatro dell’Opera di Roma, Teatr Wielki – Opera Narodowa, Finnish National Opera, Royal College of Music, Львівська Національна Опера, San Francisco Opera, Shenandoah University. 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму