Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

УІК запрошує українські бібліотеки взяти участь у проєкті «Польська полиця в Україні»

Українські бібліотеки можуть взяти участь у пілотному проєкті «Польська полиця в Україні», який ініціювали Міністерство культури та національної спадщини Польщі (МКіНС РП) і Міністерство культури та інформаційної політики України. 

Проєкт реалізовуватиметься Інститутом книги в Польщі на кошти, виділені на цю мету МКіНС РП, у співпраці з Українським інститутом книги, який виконує свою частину роботи безоплатно. У разі успішної реалізації проєкт буде мультиплікований.

У межах проєкту «Польська полиця в Україні» у 2023 році публічні бібліотеки України, які зголосяться й подадуть заявку, будуть безплатно забезпечені виданнями книжок польських авторів, перекладених українською мовою. Кожна з бібліотек — учасниць проєкту отримає комплект із 10-15 нових книжок для створення книжкової полиці польської літератури у своїй бібліотеці. 

Щоб узяти участь у проєкті, бібліотеки мають бути готові виконати наступні зобов’язання:

  1. Заповнити анкету.
  2. Створити в бібліотеці окрему поличку польської літератури в межах проєкту «Польська полиця в Україні» з інформативним банером чи/або плакатом та логотипом (буде надано УІК).
  3. Надати у визначений УІК термін звітну фотодокументацію (фотозвіт): 

3.1. Обов’язково: фото наповненої та оформленої полички з книгами.

3.2. Вітається: фото проведених заходів з популяризації читання з використанням наданих в межах проєкту книжок.

Бібліотека, яка готова взяти участь у проєкті та погоджується із визначеними умовами участі, має заповнити анкету до 17 квітня 2023 року.

Книжки польських авторів українською мовою в межах проєкту будуть видані українськими видавцями на кошти гранту, наданого їм Інститутом книги в Польщі (IK PL). 

У бібліотеки, що беруть участь у проєкті, книжки будуть надіслані орієнтовно у жовтні — листопаді 2023 року. З додатковими запитаннями звертайтеся за адресою: [email protected]

Вас може зацікавити

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я 

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров’я