Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Україна отримала генератори від ЮНЕСКО

22 грудня Україна отримала 14 генераторів для сфери культури від Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури за запитом МКІП. Через російську агресію, внаслідок атак на об’єкти критичної інфраструктури, українські культурні інституції по всій країні залишаються без опалення та електрики, й потребують підтримки.

«Отримали 14 генераторів від ЮНЕСКО. Наш Штаб порятунку культурної спадщини прийняв їх та розподілить по музеях, які найбільше їх потребують», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. 

Україна очікує більше генераторів від країн-партнерів, аби забезпечити українські заклади культури обладнанням, щоб пережити зиму та щоб вони мали змогу працювати.

Нагадаємо, ЮНЕСКО – ключова міжнародна організація у світі з питань захисту та збереження культурної спадщини. Нещодавно в штаб-квартирі організації в Парижі відбулась зустріч Олександра Ткаченка, Міністра культури та інформаційної політики України, з Одрі Азуле, Генеральною директоркою ЮНЕСКО, під час якої обговорювалася підтримка  української культури.  

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду