Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Українським журналістам присудили колективну Пулітцерівську премію

У 2022 році журі Пулітцерівської премії відзначили колективною нагородою українських журналістів, котрі з мужністю та витривалістю висвітлюють війну в Україні, розв’язану рф.

Українські журналісти здобули особливу відзнаку Special Awards and Citations із формулюванням: 

“Пулітцерівський комітет із задоволенням присуджує особливу відзнаку журналістам України за їхню мужність, витривалість та відданість правдивому висвітленню подій під час безжального вторгнення Володимира Путіна в їхню країну та його пропагандистської війни в Росії.

Незважаючи на бомбардування, викрадення, окупацію та навіть смерть своїх колег, вони наполегливо намагаються надати точне відображення жахливої реальності, що робить честь Україні та журналістам у всьому світі”.

Також цьогоріч колективною нагородою за суспільну роботу відзначили редакцію Washington Post. За випуски екстрених новин нагороду отримала команда Miami Herald. За висвітлення загальнонаціональної тематики вшанували команду The New York Times.

Пулітцерівська премія – це одна з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру в США. Її заснував Джозеф Пулітцер, угорсько-американський журналіст, видавець газети. Премія присуджується Школою журналістики Колумбійського університету у 21 номінаціях у сфері медіа, музики, драматургії з 1917 року. Рада Пулітцера складається з 19 членів. Це провідні журналісти або керівники новин із ЗМІ США, а також з 5 науковців або представників мистецтва.

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду